Maximálny pôvad vďaka minimalizmu v móde

Ahojte,

Neviem ako vy, ale pre mňa je každý deň veľmi dôležité oblečenie a pohodlie, ktoré nosím. Dôležité sú mi značky, ktoré prezentujú udržateľnosť a priniesli do módy sociálne uvedomenie. Značky vyjadrujú príslušnosť. Symbolizujú hodnoty, či názory svojich zákazníkov. Ktorým záleží na udržateľnosti.

Myslíme si, že správny výber nášho oblečenia, v ktorom sa pohybujeme celý deň je veľmi dôležitý.

Myslím si, že krása je skrytá v jednoduchosti a po určitej dobe som zistila, že minimalizmus v šatníku vám zmení život k lepšiemu.

Minimalizmus ako štýl sa čoskoro začne šíriť svetom ako nutnosť. Ľudia skôr alebo neskôr zistia, že treba zredukovať svoje výdavky, ak chceme zachovať planétu Zem aj pre ďalšie generácie. Ak chcem podporovať zdravie a životné prostredie.

Najlepší výber na trhu je, ak si doprajeme luxus a precíznu ručnú prácu. Napríklad, ktorá nesie meno Rencissa.

Zakladateľku som spoznala náhodne a teraz sa už teším, že vďaka nej som spoznala odevy, ktoré neobsahujú v sebe chemický kokteil dovezený napr. zo zahraničia s mottom vyrábať veľa, rýchlo, lacno, alebo ktoré šijú maloleté deti v zlých životných podmienkach. Ona prezentuje malosériovú kolekciu, ktorá uspokojuje každého, kto si potrpí na kvalite, originalite a má rád minimalizmus, šport a eleganciu v jednom.

Značka, ktorej práve záleží na pohodlí a zdraví svojich zákazníkov, a ktorá sa zrodila v meste Komárno. Návrhárka tvorí s láskou, s radosťou a inšpiráciu čerpá z látok, ktoré kupuje väčšinou v zahraničí. V ponuke nájdete športovo elegantné oblečenie, v ktorom sa budete cítiť príjemne, pohodlne a zároveň elegantne. Športová elegancia značky Rencissa je univerzálna a nestarnúca nadčasová móda v jednoduchých strihoch, či vzoroch v klasickom štýle.

Na výbere materiálu jej veľmi záleží, ktorý vyberá s veľkou precíznosťou, s ohľadom na najnovšie trendy a kvalitu produktu. Najčastejšie používa prírodné čisté materiály ako je bavlna, bambus, a aj ten prevažne v bielej farbe, či so vzormi, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk a nosenie. Medzi obľúbené materiály patria tiež veľmi mäkučké, vzdušné a jemné pleteniny ako aj materiály so zložením viskózy pre príjemný chladivý pocit.

Návrhy a strihy tvorí tak, aby boli klasické a predsa niečím výnimočné. Finálne modely šije tak, aby boli kvalitné a čo najpríjemnejšie na nosenie. Do svojej práce vložila svoju lásku k tomuto krásnemu povolaniu a určite každý športovo elegantný typ nájde inšpiráciu na každý deň.

Módu Rencissa najlepšie vystihuje ,,Buď sama sebou”.

Som nesmierne rada, že existuje minimalizmus v móde a značky, ktoré sú okrem Handmade aj Made in Slovakia, a ktoré sú zároveň cenovo dostupné.

Prajem vám krásny deň, Ak máme možnosť, vyberajme si módu a odevy podporujúce zdravie a pohodlie. Uchovajme si pri tom svoju eleganciu a štýl. V jednoduchosti je krása.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.