PhDr. Erika Jung, MBA WU – CEO Human Health Institute n.o.
Téma v oblastiach zdravotníctvo ma už počas štúdia zaujala, nakoľko je odvetvím, ktorá sa týka ľudí, je pre ľudí a je zabezpečená ľuďmi, zdravotníctvo ako jedna z najväčších odvetví, ktorá celosvetovo zamestnáva najviac ľudí. Zdravie ako jeden z najhodnotnejších zdrojov a hodnôt, ktoré ovplyvňujú ekonomiku, prostredie, osoby, spoločnosti, efektivitu, úspešnosť atď..
Mojím cieľom je prispieť k rozvoju slovenského zdravotníctva, svojimi skúsenosťami a schopnosťami, ktoré som získala štúdiom v Maďarsku, na Slovensku a v zahraničí, štúdiom zameraného na podnikovy management, strategický management, strategický marketing, profesionálny nemocničný management PMBA Health Care Management na ekonomickej univerzite Viedeň.
Ďalej prispieť svojou pracou, aktivitami k zniženiu chorobnosti a zvýšeniu zdravého uvedomenia obyvateľstva, informovať a poukázať na riziká v tejto oblasti. Prispieť a poukázať na možnosti zlepšenia zdravotného systému.

Založila som tento blog, lebo mojim záujmom je aj inšpirovať ľudí a spoločnosť k zmene. Zmena je súčasťou nás všetkých.

Mojim záujmom je písať o ľuďoch, pocitoch, o živote, inšpiráciách a zmenách. Témami sú  prevencia, rovnováha, synergia, harmónia, možnosti, zdravie, životné prostredie, myšlienky, energia, sila, zmena, schopnosť, rozhodnutia a život.

Milujem spoločnosť, zaujímavé diskusie a ľudí. Milujem jedinečnosť, vynaliezavosť, módu, kreatívne modely, eleganciu a nové pohľady. Nové, inovatívne riešenia, ktoré posúvajú ľudí v pred a sú súčasťou zmeny. Rada pozorujem ľudí a ich správania v rôznych situáciách. Rada vidím a pozorujem pozitívne zmeny.

Motivujem a inšpirujem k zmene. Podporujem nevšednosť. Snažím sa nájsť jednoduchosť aj v komplexnom systéme.

Pomáham získať iný pohľad a podporujem nevšedné myšlienky.

Moje mottá:

Život je zmena a zmena je súčasť života.

Všetci sme súčasťou života a zmeny.

Záujmy

  • Všetko čo prospieva zdraviu a životnému prostrediu
  • zdravé jedlo
  • pohyb
  • všetko čo nás napĺňa energiou
  • Cestovanie a spoznávanie nových miest a kultúr
  • eventy a diskusie